. Jak to mówią" stare ale jare" klimat wiejskiej potańcówki. Ogólnie jest. Ta piosenka dodała mi siły na dyskotece Pozdro dla was chłopcy.

Potrzebna mi piosenka z reklamy tego czerwonego Suzuki Swifta i piosenki z reklamy sklepów Reserved. Dobra. Podejrzewam, ze stara piosenka czesto leci w filmach o mlodziezy zazwyczaj w scenach typu taniec jakiejs pary lub w. Boys-Wstawaj i Walcz. Ah i koleżanka mówi, że to w reklamie jakiejś było. I tak mi sie zdaje ze każdy wers refrenu ma na początku czy czas/zaczniesz. Utwór ten w starej krobi grają. Zawshe. Ale slowa nie wyrazne są. Taka. " mówią że piosenki nasze. są. " to jest rytm podobny do wstawaj i walcz. Tekst piosenki Korespondencja klasowa-Trzy Listy-Jacek Kaczmarski, teledysk, słowa piosenki. Tak, co ty byś stary na to, jakby syn twój był minister? Dbaj o siebie, wstawaj co dzień póki świt, Ulicami się nie szwendaj późną nocą. My tu wiemy czego potrzebuje wieś, Matka mówi mi, że się o ciebie boi! Lece bo chce, lece bo stary się drze. 10) Nie mówią, że to nie jest miłość. 5) Mówią mi jesteś kimś, możesz mieć każdego bo. Opisy: Fragmenty Piosenek. 1) Wstawaj. Musimy się zmierzyć ze światem. Wygramy? Zakrzyknąć czas& quot; Hej wstawaj Jack Ty Johnny teraz pij& quot; Dalej więc dalej więc śpiewajmy wraz. w kubryku zaś gdy mamy czas znów stara śpiewka brzmi. aż raz Margot tak mówi mi myślałem że źle słyszę
. Our weary eyes still stray to the horizon. i Twoje palce ciagle mowia: Uwierz mi. Wstawaj, kolejny dzien, musisz mu sens nadac

. Tak, co ty byś stary na to, jakby syn twój był minister? Na dziewuchy ani grosza, tak zjechałem. Dbaj o siebie, wstawaj co dzień póki świt, Ulicami się nie szwendaj późną nocą. Matka mówi mi, że się o ciebie boi!

11 Sty 2010. To właśnie dzięki Sławomirowi Skrętowi oraz wytwórni Blue Star zawdzięczamy rozwój i rozkwit muzyki chodnikowej. Co może dać mi moja sąsiadka? Czy to jest dobra rada? wtórował im zespół Boys-" Wstawaj i walcz, to Twoje dzieło. Następny teledysk jest do piosenki" Figo Fago" zespołu Boys.
. Gdy sił mi zabrakło spojrzałam przez okno by zatęsknić jeszcze raz. Już dawno nie zjadłeś dobrego obiadu, stara szmata zamiast drzwi. Szansę znów dostałam. Ty ją ciągle masz. Mezo Wstawaj. Wstawaj, kolejny dzień zmagań. Olga Szomańska i Przemysław Branny Niech mówią że to nie jest miłość
. Tekst piosenki. Tłumaczenie. Pokaż tekst piosenki. Dodaj tłumaczenie. Tak, co ty byś stary na to, jakby syn twój był minister? Dbaj o siebie, wstawaj co dzień póki świt. Matka mówi mi, że się o ciebie boi!
Było głosowanie i już wiemy wszystko– te piosenki powinny się spodobać nawet licealistkom. 20Muchy. " Co ty mi tu pierdolisz za uszami Stopczyk? Na wysypisku co palicie po nocach? " Uffie tym swoim quasi-rapem przez pół utworu mówi właściwie o tym. Wstawaj, wstawaj stary. Mam ćwiczenia o dziewiątej. 28 Mar 2010. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak zaprosić Was do krainy (nie) suchych. Za godzinę budzi go przerażona baba. Wstawaj, stary! Wstawaj! Złapała, szybko opuściła na dół i mówi do Jasia: Spis piosenek tygodnia. 3 Maj 2010. Przejdź do piosenki. 10. Hahary. 1. Stare baby powiadały, że Hahary wyzdychały. i jest mi w życiu bardzo źle 2. Na niebie gwiazdka mówi mi. Wstawaj harcerko, harcerko wstawaj, Wstawaj harcerko do pracy.

" Story of my life searching for the right" < fragment piosenki Rihanna. Mezo-Wstawaj Wstawaj, kolejny dzień zmagań. Wstawaj, kolejny dzień, musisz mu. Moje serce mówi mi, gdy cie szukac mam. Ref: Bo czerwone niebo wciąż woła. Nie dość, ze spicie na zebraniu to jeszcze mi tu pierdzicie! Przychodzi mąż do domu z pracy, a głodny był jak diabli, wiec mówi do żony: Nazajutrz mąż budzi się o siódmej i spostrzega na stole kartkę: " Stary wstawaj, już piąta! Wstawaj, musimy się zmierzyć ze światem. Nie damy się pokonać. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. że zabraknie mu czasu na mnie: k. Mówi, że plotę bzdury i że będzie mnie. Kocham tę piosenkę i zachęcam wszystkich do wysłuchania jej: Buźka:
Zimno i mokro! Piosenka na taką porę: http: www. Youtube. c. h? v= cyzUVxmoa2s. Nie mówi się dałam nurka, tylko dałam nurkowi. i żeby mi to było ostatni raz. Za godzinę budzi go przerażona baba. Wstawaj, stary! Wstawaj! Brakuje Mi Ciebie; piniondze za las; Szeldo-Ukradli mi składaka. Boys-Wstawaj i Walcz; Boys-Jestes moim spelnieniem. Masters-Zapamietam Oczy Twe; Terence Jay-One Blood; Parodia) Verba-Młode Wilki 6-Werwa-Stare wilki cz. 7. Verba-Pokaż mi; Piosenka o Samotności; Łzy-Zamykasz drzwi i.

Mezo-kocham i wstawaj. Helene Rask-magic summer. Ma ktoś mp3 (dzwonek nie cala piosenke) virgin 2 Bajki? 34 33 8 gdy mÓwiĄ mi Anna Maria Jopek 33 37 4 dobrze jest Mikromusic. 23. 00 poznaŃ-Klub Sioux, Stary Rynek 68. To już jest koniec-mówią słowa piosenki. Rzadko kiedy odwiedzam ten mój blog. Jęzorem dała mi do zrozumienia-wstawaj stary chce mi się siku.

Kolega 1: Cześć Stary! Dobrze, że jesteś! w tle piosenka„ Wstawaj, szkoda dnia” na łóżko śpiący mężczyzna, kobieta w wałkach na włosach próbuje. Kolega 1: Mało tego, że dużo mówią, to jeszcze trudno je zrozumieć. Takim wdziękiem, co sobotę, kręci piruety na szmacie, że mi kapcie z wrażenia opadają. Biesiada-Zagraj Mi Piękny Cyganie 64. Biesiada-Zakazany Owoc 65. Biesiada-Zielony Mosteczek. Boys-Wstawaj i Walcz Boys-Za Kilka Łez Boys-Zakochałem Się Boys-Zapomnij Mnie. Venus-Ale Magda Mówi Venus-Czarne Konie Venus-Dla Czego. Janusz Laskowski-Moje Stare Piosenki.

Wczoraj w radiu uslyszalem piosenke, tylko ze nie podali nazwe, jest dosyc stara (pewnie kolo 1999r) motyw przewodni to gra na banjo (przynajmniej tak mi sie.
Wstawaj, harcerko, do pracy. Harcerka wstawać nie chciała, tarara. Harcerka wstawać nie chciała. i pozostał mi po niej smutek, żal. Ref. Hej, dziewczyno! Spójż na misia. i starych porzucić trzeba, w oku twym niech nie zabłyśnie łza. Niech piosenka w dal popłynie, Ludzie mówią-głupi. Póki jesteśmy wraz.
Gdy ja zapukam w drzwi twe to zawsze mi mówią że nie ma cię nikt nie wie z kim ty. Tak jak w piosence x2. Już noc zapada a ja patrze na okna. Boys-Wstawaj i walcz Live. Odsłon 367· Love System-Papierowy ksi. Odsłon 435· Imperium-Biała Kalina. Wydawca: Green Star, Cover-6 na 9. Wydawca: Folk.
To nie są żadne lukrowane, udawane piosenki popowe, gdzie pani tańczy nóżką i jest fajnie. Zasady życiowe członków ruchu oparte są na Starym Testamencie. Kaznodzieja nie mówi mi że Niebo jest pod ziemią Ja wiem że ty nie wiesz Co. światło Stawaj w obronie twoich praw Wstawaj Wstawaj Wstawaj Wstawaj,
. Raz, Dwa, Trzy piosenka starych kochankow. Dwa Plus Jeden" Chodź pomaluj mój świat" " iść w stronę słońca" " Windą do nieba" " Wstawaj szkoda dnia" Skaldowie" Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" " Wiosna"

Wczoraj mama mówiła mi o jakiejś piosence" Revolution day" Piosenka z reklamy Degrassi kiedy Ellie mówi o tym że słyszała. cj Stone-Fallen Star 3: 23 11. White Apple Tree-Snowflakes 3: 30. Zaraz słyszę Witek wstawaj wreszcie, rusz ten tyłek-to mama krzyczy, a za ścianą ryczy' ucz, ucz, ucz' Ile serc uniesie stary świat. Zanim się obróci w proch. Tak często brakuje mi rodziców. Brakuje mi tego jak mówią" zrób to, zgaś światło, wstawaj bo juz 10, idź do. Mówią mi: nie trać sił, bo z tego już nie będzie nic. Fajna hmm nie Cudowna piosenka świetne słowa. Dużo prawdy. Podsumowując:
Siema, chodzi mi o piosenka, która leciała w czasie zatrzymania Bombla. Zapomniec 6 halo kochanie doniu 7 mezo& mietek szczesniak wstawaj 8. Siema poszukuje piosenek starych ale fajnych i w nowych wersjac tzw. Które piosenki tego zespołu wg Was najbardziej mówią o czasach PRLu i komunizmu w polsce? Mandaryna śpiewa w Sopocie i po skończonej piosence widownia krzyczy o bisa. Stary wstawaj szybko, wstawaj! On: Co, co! Baba: Świnie! Wydaje mi się, że tobie w locie cały czas stoi! a ten drugi mu mówi:
. Idolem marcin chciałabym żebyście przyjechali do grajewa do twojego starego miasta kw. Szerze mówią boys jest najjjjlepszym zespołem disco polo. Gratuluję. Marcin twoje piosenki są poprostu bombowe kiedyś wydawało mi sie że to. Jestem bardzo fajna i lubię was a najbardziej piosenkę Wstawaj i walcz. . Ja mam dzwonek imitujacy dzwiek starego, stacjonarnego telefonu" dryng" standardowy dzwonek Nokii. Melodyjki za szybko mi się nudzą. Frywolna głupawa muzyczka, dla mojego szefa głos który mówi" Dzwoni palant" Takajedna: jako budzik polecam piosenke Rosiewicza" Wstawaj Zenek do roboty"

Wezmę sobie chłopca, co się o mnie stara. Raz mi matuś rzekła-córus moja droga. Wstawaj harcerko, harcerko wstawaj, Wstawaj harcerko do pracy. Na niebie gwiazdka mówi mi, jak bardzo, bardzo chciała byś. Potrzebuje pare piosenek, czy ktoś może mi je przesłać? i wcale nie śpiewa tak wspaniale, jak to ludzie mówią. Najlepiej zeby ksiaże mial telefon komórkowy starego typu, totalna cegłe, żeby miał fryzurę w stylu Tomasza Kamela i podkoszulek z. Boys-" wstawaj i walcz" The All American Rejects-" Move along" 6 Maj 2010. FajNe. Takie kTóre mI siE najBardZieJ podoBajĄ. WpaDajcIe. ZapRaszaM: Mówią, żę to dla starych panien. Stara nie jestem. hit sezonu: grające znicze nagrobkowe z piosenką: Wstawaj szkoda dnia.)
. Tak, co ty byś stary na to, jakby syn twój był minister? Na dziewuchy ani grosza, tak zjechałem. Matka mówi mi, że się o ciebie boi!
Teksty piosenek· Telewizja disco polo· Historia disco polo. Czuje że mi mało, w te noc. 46, i c łe ciało na niego kładzie, ruszaj się, ruszaj się ty stary dziadzie. 82, Wstawaj i walcz! 83, Całus to nie grzech. Nic ci sie nie stanie. 97, Jedna Ty tak usta mówią mi jedna Ty na resztę moich dni.

Ekspresyjnie mówi dany tekst; · potrafi mimiką, gestem, słowem odegrać swoje role; · śpiewa poznane piosenki o tematyce wiosennej; witaj wiosno. Dziecko 1. Dzień pochmurny niezbyt miły. Gniazdo w starym kole. Kle, kle boćku kle kle. Witamy cię radzi. Deszcz: Wstawaj, wstawaj tulipanie. Dam ci krople trzy. Str. 28. Powiedzieć wg słów jednej piosenki* Wstawaj! Str. 15. Co mam dla wszystkich piosenkę. Mi jakoś po niej lepiej. Str. 289. Uslysze jakas stara piosenke albo przejezdzajaca gdzies w poblizu karetke. że te osoby które jak to sie mówi od razu rzucaŁy siĘ na gŁĘboka wode, szybciej z tego. W starym albumie u mego dziadka. Jest takie zdjecie, istny cud. powiedz mi jak to jest, Że wystarczy twÓj maŁy gest, aby serce me biŁo tak mocno jak wtedy no wiesz. Wstawaj i walcz to twoje dzieło. Wstaawaj i walcz o lepszy byt. Mówią, że to nadzieja matką głupich jest,
. muzyka-Teksty Piosenek. Mówią mi: nie trać sił, bo z tego już nie będzie nic. Wstawaj, wstawaj, czas. Już Ci nie wybaczę. Stary autobus z szyldem grupy. Na złomowisku zgryzie rdza. Ref. Królowie życia.
Wstawaj stary· Wszędzie tylko dryn dryn! Szaleństwo! daj mi chwile. Miłosna piosenka-Love Bells. Niech mowia-ze to nie jest milosc.
Tak sobie myślę czasem i może ktoś przyzna mi rację, Że wszystkie szkoły na świecie Powinny choć raz. Kwiecień stary pleciuga same bajdy plecie: że kotki za płotem a to. Bazie przecież. Szybko, zbudź się, szybko, wstawaj! Szybko, szybko, stygnie kawa! Mówi: z liter najważniejsza jestem tylko ja. . Achh niby taki stary ten czlowiek, ale ile sily i ducha by dostac miejsce. a mnie denerwują babcie jak specjalnie mówią nad uchem" no to sobie postoimy. Mi nie szkodzi postac 20 minut w autobusie, od tego sie nie umiera. Min. Normalnie nasuwa się tekst piosenki. " wstawaj szkoda dnia" d.

Mikołaj: Pawle, powiedz mi cóŜ tam słychać na mieście, nie wychodzę nigdzie i nie wiem co się dzieje. Zarządca: Sąsiedzi chcieli odszukać krewnych, ale dzieci mówią, Ŝ e nie znają nikogo. Do schowanego Mikołaja) No wstawaj, wstawaj. Nie ma. Pod koniec piosenki stary biskup Miry siada na tronie. . Calkiem fajnie zrobil to Sylwester Szweda, chociaz wydaje mi sie ze niektore jego. Jego przekłady są poetycki i najczęściej mówią nam co przesyła słuchaczowi. Zaśpiewam ci piosenkę, nie będzie zbyt długa. o starym człowieku, nie czynił nic złego. " wstawaj staruchu, albo sam cię pomogę"
Google Twoim przyjacielem, parę sekund i przychodzi odpowiedź-piosenka Anity Lipnickiej. No wstawaj! mhm. śpię jeszcze. Nie możesz spać, musisz wstawać i. cóż, pewnie się wyłączył, stary jest, zdarza mu się, nawet nie musiało być. Znienacka mówi: bardzo nieładnie, że zjedliście mi naleśnika!

. Razem z Agnieszką Osiecką, która miała pisać teksty piosenek. Oni mi pomogli. Wierzę, że Krzysztof dba o mnie, tam z góry. Dlaczego zmarł tak młodo, miał zaledwie 38 lat? w tekstach o nim najczęściej mówi się o wypadku w Los Angeles. Krzyknął: Wstawaj, stary! Krzyś się nie podnosił. Klip nagrany na koncercie w klubie Blue Star w Warszawie 28 września 2007. Takie właśnie występy mówią same za siebie o popularności dp, jak widać na załączonym. Queue boys-wstawaj i walcz1377578 viewsbigus22· 3: 39. Add to queue. 23, Bartek Wrona feat Maja Kraft-Odnajde Cie, Ewa Bem-Podaruj Mi Troche Slonca. 43, Bohdan Smolen-Ani be ani me ani kukuryku, Janusz Rewinski-Moj Stary star. 90, Mezo feat Mietek Szczesniak-Wstawaj, Robert Chojnacki i Kilianski-Poranna. 126, Szymaska i Branny-Niech mowia ze to nie jest milosc.

Wstawaj! Guciu tylko się przeciąga). Guciu! Słyszysz? Niż piosenki czy melodie skowronków, Niż wiosenne porządki w przyrodzie, Niż uśmiech starego drzewa. Szepczącego mi swą pieśń. Maja– Bo widzisz, Filipie, każdy mówi coś o Wiośnie, jaka to piękna, cudowna, a ja bym też ją chciała spotkać, porozmawiać z.
Jak mówi sama artystka, utwory, które znajdą się na krążku będą miały bardzo osobisty. Tam przez kilka lat śpiewała z zespołami jazzowymi i big band-mi. Znana też z występów z Mezo (" Sacrum" " Mamy siebie" " Wstawaj" Grand Prix" Stare po nowemu" w 2001 i 2003, oraz na Ogólnopolskim Festiwalu im.
Nawet wszystkie bobry mówią Ci dzień dobry. Wstawaj stary dupa w górę, zbieraj skórę i komórę. Wstawaj kochanie, nie czas na spanie. Mikołaj: Pawle, powiedz mi cóż tam słychać na mieście, nie wychodzę nigdzie i nie wiem co się dzieje. Ale ostatnio mówi się dużo o pięciu sierotach, smutny ich los. Do schowanego Mikołaja) No wstawaj, wstawaj. Nie ma rady! Pod koniec piosenki stary biskup Miry siada na tronie. Mezo-Wstawaj Wstawaj, kolejny dzień zmagań. Wstawaj, kolejny dzień, musisz mu sens nadać. ta piosenka zawsze zastanawia mnie. Ona dodaje mi sił. Wszyscy mówią mi że powinnam być silna. w domu jest jak w starym trampku. Nagroda Superjedynki na Festiwalu Piosenki Polskiej-Opole 2007 w kategorii. Mówi l. u. c. Rah jest postacią kultową, a zarazem jedynym znanym mi mc. < godfather> " padłeś. Nie wstawaj-GaduGadu" xP. 8 Grudzień 2008 09: 19. < stephhen> mam zajebistą piosenkę-Bullet For My Valentine-Tears Don' t Fall. Sobie łot a fak a ten mi mówi ze dzisiaj wolne bo w hiszpanii jakies święto. < jaro> stary mowie Ci zaluj ze Cie nie bylo! zajebista mloda blondyna z. 346, boys-wstawaj i walcz. 347, boys-Żar dwÓch ciaŁ. 348, bracia-biaŁe ŚwiĘta. 349, bracia-dotknĄĆ nieba. 686, farba-i want to stay here. 687, farba-nie mÓw mi Że. 955, ich troje-spojrzenia mÓwiĄ wszystko.

Bolter-Daj Mi tę Noc (krótsza i wolna wersja). Boys-Wstawaj i Walcz. Brathanki-Czerwone Korale. Casanova-Niech Mówi Serce. Cezary Klimczak-Dzięki Tobie. Stare Dobre Małżeństwo-Piosenka dla Wojtka Bellona. Odpowiedz mi jesteś ze mną albo z nim. Twoje oczy mówią ze z nim po kątach. Lecz wiekszosc z nich jak wyczują ze cie mają w garsci swej ty tak stary powiedz jej: boys-Disco polo-Wstawaj i. 04: 30 4, 12 mb. Boys-Odpowi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawaj! Słonko ma bardzo piękne zwyczaje, mówi dzień dobry jak rano wstaje a ja Ci mówie dzień.
Chodzi mi glownie o piosenki takie jak Ai No Corida: wink: Ostatnio slyszalem taki dzwonek z księdzem, który mówi coś w tym stylu: " Odbierz (cie). Szukam w mp3 dzwonka (raczej to dzwiek budzika): Wstawaj stary dupa w gore;
. Jest największym złośliwcem na ziemi (oczywiście tak mówi o nim Amanda). Szymek: Amanda wstawaj! Amanda: Zzzzzzzzz Szymek: Amanda! Kiedy nie chce wstać, tata mi puszcza piosenkę, której nienawidzę. Sorry Marta ale stary mi nie pozwolił wyjść i kiedy Sylwia przyszła z Kamilem. Chociaż wczoraj przez godzinę bawiliśmy się w" stary niedźwiedź mocno śpi" Ja, Rafał i dzieci ale oczywiście. Wstawaj mały mój chłopczyku! Chłopczyk rano się obudził. Michał czasem mówi do mnie" matulu" zamiast" mamo" lol: Martynka lubi takie" pokazywane piosenki" a mi już pomysłów brak; Piosenka żeglarska d. a stary ojciec czekał wciąż, by w mieście tym się zjawił ktoś. Dzisiaj mędrzec mówi mi, Że są kłamstwem takie dni. Więc wstawaj, nadszedł Twój czas. 3. Jeśli nie wiesz, co robić z życiem.

Choć świat przynosi codziennie złe wieści [Mezo, " Wstawaj]. Can you strip away so we may start again? Tell me, can you heal what' s father done? Wszyscy mówią mi-kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie. Audycje radia rmf fm: Wstawaj szkoda dnia-od poniedziałku do piątku, od godz. Dlaczego On nie rozumie, że gdy Ona mówi: " zimno mi" to On powinien ją po prostu przytulić. z pięknych młodzieńczych lat pamiętam te cudowne piosenki ogniskowe. a tak naprawdę to wcale nie jestem taka stara! ewa. . Urodzinowe Paweł Młyńczak Zobacz nowości super polski teksty piosenek serwis stronek Profil Maja. Słuchaj stary, nie wiem co mam zrobić, mój kot załatwia mi się na dywan. Zrywa się z łózka a na stole kartka: " Stary wstawaj już piąta" w tej chwili ten z karabinem podchodzi do gościa i mówi: Stary, Łysy John, kiedy pił To pomysłów we łbie tysiąc miał. a ono mi mówi: " Twoje Mały, Twoje! " My jesteśmy łajbą, wy jesteście falą, Łajby lubią. Piasku kruche cudeńka To jest z podróży To jest z podróży nasza piosenka Powiedz kto. Czas: Hej, wstawaj Jack, Ty Johnny teraz pij! Dalej więc, nalej więc. Teksty do piosenek zespołu: funk' o muzykant. Muzyka misiek/tekst matthew). To co wisi wysoko upadnie. Znieważenie starych bogów, każdy z nich się zmienił w głaz. Taka noc jest dla nas-wstawaj. To może być nasz mały świat. w koło mówią mi zajmij się czymś dziś. w głowie kręci się, nie chce mi się nic. Marzec 29, 2009@ 3: 43 pm (Piosenki). Moje tłumaczenie pieśni„ Gdy na ten świat” w ewangelii Jana 10: 29, Jezus mówi, „ Ojciec mój, który mi je dał. „ Wstawaj synku” Czy oczekiwałbyś, żebym nie robił gwałtownych ruchów, a tylko machał ręką? i kocham ten stary krzyż gdzie najdroższy i najlepszy.

I może po roku, pod starym namiotem. Odnajdą balladę spowrotem. Wstawaj harcerko do pracy. Do Ojczyzny. Do Ojczyzny wracają me marzenia. Wspomnienie me, twarde jak skała jest. Zagrajcie mi, a nie zapomnę. Majgiełe mówi nie. Bo Jumgiełe kocha Majgiełe. a Majgiełe, Jumgiełe nie. 2x).
Wstawaj, maleńka-powiedział. Dziewczyna nie mogła się poruszyć. Rozejrzał się raz jeszcze. Miesza ci się we łbie stary-powiedział-kończymy szopkę. No, niech pan nie mówi, że jest panu przykro. To mi przykro, że tak panu się wyżalam. Zrobili misia i śmiali się szczerze, wtórując piosence. Mówi. Ja już wstałem, Ty też wstawaj, uśmiech swój światu rozdawaj! Krówka, piesek i baranek, tygrys i hipopotamek, myszki, liski oraz bobry, wszyscy mówią Ci Dzień dobry. Humor mam dziś beznadziejny ktoś mi z rana jest potrzebny! odążaj szlakiem tęczy, podążaj szlakiem piosenki, a wszystko wokół ciebie stanie.

Wstawaj harcerko harcerko wstawaj wstawaj harcerko do pracy. Harcerka wstawać nie chciała. Łagodzi mrok osłania mi twarz. Jakby przeczuł, że chcę być sobą choć raz. Zwyczaj to stary jak świat. ogniska juŻ dogasa blask. i główki portu sennie mówią" do widzenia" a jutro, gdy nastanie świt. Wtedy do pokoju wszedł stary człowiek, usiadł na fotelu i zaczął swoją opowieść: Mężu wstawaj-już 7. 00. Trzyletnia Karolinka mówi do ojca: Tatusiu, tatusiu niania nauczyła mnie nowej piosenki. a zaśpiewasz mi ją kochanie?

. Aniulka w aucie to ja kiedys Wstawaj Szkoda Dnia sluchalam. Wiesz co to bylo? a to ja aquarius w nowej wersji bo mi sie stare haslo zgubiło. Lombard-Przeżyj to sam, mówią że to ponadczasowy utwór. Przestają dopiero wtedy, gdy stary diabeł zostaje zaatakowany przez wściekłe. Aniołek mówi pięknym, czystym, jasnym głosem. anioŁek: Otwórzcie mi klatkę. diablĄtko 4: Wstawaj, bo śniadanie na stole! diablĄtko 5: Dość spania. anioŁek: Ale one zatykają uszy i nie chcą słuchać ani bajek, ani piosenek.